Eten & Drinken / Restaurants

Lekker eten op een verantwoorde manier? Bij onderstaande restaurants kan je dubbel genieten. Allemaal serveren zij heerlijk en eerlijk eten.

Verfijn uw keuze:

 Bosrijke omgeving      Terras      Diner      Kindvriendelijk      Catering     


Restaurant Plaats Tel. Website
Vork en Mes hoofddorp 023-5572963 www.vorkenmes.nl
Theetuin Josephine Zuidoostbeemster 0299-432156 www.theetuinjosephine.nl
restaurant Watertanden den haag 070-4277888 www.watertanden.com
Restaurant Deeg Utrecht 030 233 11 04 www.restaurantdeeg.nl
Restaurant De Herdershof, Op Hodenpijl Schipluiden 015 - 380 18 40 www.ophodenpijl.nl
Restaurant Bla Bla Rotterdam 010 477 44 48 www.bla-bla.nl
Peter Pan Catering Kookstudio Amsterdam Amsterdam 020-6363607 www.peterpan.nl
Le mirage Emmeloord 0527-699104 www.lemirage.nl
KamerKook Catering Amsterdam Kookstudio Amsterdam 06-28419410 www.kamerkook.nl
Iris Bio-Vegetarisch Restaurant Eindhoven 040-2123466 www.irisrestaurant.nl
IEGEWIES eten & drinken Callantsoog 0224 583397 www.iegewies.nl
Groentje Catering Dwingeloo 06 30701930 www.groentje-catering.nl
Eetatelier Arnhem 06-20793964 www.eetatelier.nl
Edel Catering HAARLEM 023-5259691 www.edelcatering.nl
De Ruyterhof Rijsbergen 076-5961601 www.deruyterhof.nl
De Nieuwe Mulderij Leeuwarden 058-2134802 www.denieuwemulderij.nl
De Eetstee Amersfoort 033-4799339 www.eetstee.nl
De Bourgondier Schenag 0224-292686 www.debourgondier.net
De Bonte Tafel Wijdenes 0229-501491 www.debontetafel.nl
Culistar Catering Den Haag Den Haag 0653366961 www.culistar.nl

1 | 2 | Volgende

Site door Bureau Groen Gras